Zbulohet arsyeja pse Tottenham nuk ka shpenzuar as 1 euro në këtë merkato – Lajmi.net
Zbulohet arsyeja pse Tottenham nuk ka shpenzuar as 1 euro në këtë merkato
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:15, 11 August 2017
Tottenham ka befasuar të gjithë duke mos shpenzuar asnjë euro para sezonit të ri.

“Cilat janë pritshmëritë e Totenhemit për sezonin e ardhshëm?” pyet Antonio Konte kur i kujtohet se skuadra e Poçetinos nuk ka shpenzuar ende asnjë euro në këtë merkato.

Spërsat, nënkampionët e Anglisë, janë e vetmja skuadër, që nga katër të parat në 5 ligat kryesore të Europës, nuk kanë nxjerrë nga banka qindarkën e parë dhe nuk duket se kanë ndër mend që ta nxjerrin portofolin nga xhepi, përcjell Panorama.

Ndërkohë që, në arkat e klubit milionat që kanë hyrë kanë qenë të shumta, plot 80 milionë euro për shitjen e katër futbollistëve: (51 për Kajl Uokerin, 19 për Bentaleb, 7 për N’Xhie, 3,2 për Facion). Londinezët po ndërtojnë një stadium 830 milionë eurodhe është normale që të kenë nevojë për para.

Fjalët kyçe: Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble