Zbulohet arsyeja e mesazheve të yllit të NBA me Mia Khalifan – Lajmi.net
Zbulohet arsyeja e mesazheve të yllit të NBA me Mia Khalifan
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 13:31, 1 November 2017
Emisioni me titull "Out of Bounds" do të udhëhiqet nga Arenas dhe Khalifa

Gilbert Arenas publikoi mesazhe nga ish aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa në rrjetet e tij sociale.

Fillimisht besohej se ai deshi t’i hakmerrej asaj për postimet e saj të mesazheve nga sportistë të tjerë.

Por, tani është bërë e ditur se mesazhet e saj tek Arenas dhe vetë mënyra e publikimit nga ana e tij kanë shërbyer për të promovuar një emision sportiv që do të realizohet prej tyre, përcjell “lajmi.net”.

Emisioni me titull “Out of Bounds” do të udhëhiqet nga Arenas dhe Khalifa. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gilbert Arenas, Mia Khalifa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master