Zbulohen pamje të reja të përleshjes së tmerrshme para ndeshjes Atletico-Real (VIDEO) – Lajmi.net
Zbulohen pamje të reja të përleshjes së tmerrshme para ndeshjes Atletico-Real (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 17:31, 11 May 2017
Janë zbuluar pamje të reja të përleshjes së tmerrshme mes tifozëve të Atletico Madridit dhe Real Madridit, para gjysmëfinales së djeshme.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Atletico Madrid, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy