Zbulohen foto sekrete të qytetit të seksit, çka bëhet aty… (FOTO+18) – Lajmi.net
Zbulohen foto sekrete të qytetit të seksit, çka bëhet aty… (FOTO+18)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:23, 19 March 2017
Joseph Finegan ka kaluar dy vitet e fundit duke dokumentuar festat e seksit që fillimisht rregullohen në sajtin “Craigslist” për tu zhvilluar më pas në veri të qytetit anglez të Manchester-it.

Joseph Finegan është një djalë normal që punon në një klub nate dhe gjatë kohës së lirë merret me fotografi.

Ai ka fotografuar festat sekrete të seksit që mbahen në hotele të lira në Manchester, shkruan “Vice”.

Finegan ka krijuar edhe një libër të titulluar “Do Not Disturb”, që flet për festat e harbuara të seksit.

Fjalët kyçe: qyteti i seksit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy