Zbulohen fanellat e reja të Bayernit (FOTO) – Lajmi.net
Zbulohen fanellat e reja të Bayernit (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 17:58, 17 May 2017
Faqja "Footyheadlines" ka zbuluar edhe fanellat e reja të Bayern Munchen.
Bëhet fjalë për fanellat e para të gjigantit bavarez.

Ato janë me ngjyrat tradicionale, me vija të holla, përcjellë “Lajmi.net”.

Bayerni së shpejti do t’i nxjerrë në shitje ato. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munchen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool