Zbulohen fanellat e reja të Bayern Munich – Lajmi.net
Zbulohen fanellat e reja të Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 21:23, 7 May 2018
‘Adidas’ ka përgatitur fanellat e Bayern Munich për sezonin e ri.

FootyHeadlines para pak çastesh i ka publikuar fanellat e reja të Bayern Munchen.

Këto fanella janë të ndryshme nga këto të sezonit që po lëmë pas, por që dominohen nga ngjyra tradicionale.

Me këto fanella, Bayern Munich pritet të paraqitet në ndeshjen e fundit në Bundesligë kundër Stuttgart./Lajmi.net/

ndnddn

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO