Zbulohen fanellat e Barcelonës për edicionin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Zbulohen fanellat e Barcelonës për edicionin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:13, 19 May 2017
Fanellat e Barcelonës për edicionin e ardhshëm jam zbuluar.

Është gazeta ‘Sport’ që ka arritur të zbulojë fotografi se si do të duken fanellat e Barcelonës në edicionin e ri.

Fanella kryesore, ka ngjyrat tradicionale, por dallon jo pak nga ajo e këtij edicioni.

Përndryshe skuadrës së Barcelonës i duhet të mendojë për ndeshjen e fundit të La Ligas me Eibar, ku do të kërkojë fitore dhe të shpresojë që Malaga të mposht Real Madridin, për t’u shpallur kampione e La Ligas./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, La Liga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball