Zbulohen emrat e dy trajnerëve që mund të marrin drejtimin e Bayernit – Lajmi.net
Zbulohen emrat e dy trajnerëve që mund të marrin drejtimin e Bayernit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 23:53, 4 January 2018
Bayern Munich ka filluar të mendojë për trajnerin që do të drejtojë skuadrën në sezonin tjetër.

‘Bavarezët’ kanë dështuar sërish të arrijnë marrëveshje me Jupp Heynckes, marrëveshja e të cilit përfundon në fund të sezonit.

Bazuar në raportimin e gazetës ‘Kicker’, për t’u ulur në bankinën e Bayernit pretendent janë dy emra.

Bëhet fjalë për Niko Kovacin e Eintracht Frankfurtit dhe Julian Nagelsmannin e Hoffenheimit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels