Zbulohen detajet e prezantimit të Ronaldos nga Juventus – Lajmi.net
Zbulohen detajet e prezantimit të Ronaldos nga Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:20, 12 July 2018
Prezantimi i Cristiano Ronaldos nuk do të jetë event i hapur për publikun.

Cristiano Ronaldo do të prezantohet në Juventus njësoj si të gjithë përforcimet e tjera.

Edhe pse bëhet fjalë për blerjen më të madhe në histori të klubit, paraqitja e tij para mediave do të jetë konferenca e zakonshme.

“Prezantimi i Cristiano Ronaldos nuk do të jetë event i hapur për publikun, konferencë e zakonshme për media para gazetarëve”, ka bërë të ditur Romeo Agresti nga “Goal Italia”, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo do të prezantohet të hënën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO