Zbulimet e çuditshme të vitit 2017 (Video) – Lajmi.net
Zbulimet e çuditshme të vitit 2017 (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 0:18, 2 August 2017
Zbulimet që bëhen çdo vit e më shumë habisin mendjen njerëzore aq shumë saqë bëjnë të mendohet se nuk ka më çfarë të zbulohet, mirëpo nevojat njerëzore shtohen çdo herë e më shumë, rrjedhimisht edhe zbulimet, transmeton lajmi.net

Viti 2017 ka sjellë zbulime interesante dhe argëtsuese, të çuditshme por të duhura për përmbushjen e nevojave.
Më poshtë mund të kënaqeni teksa shihni këto mjete interesante. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 2017, teknologjike, zbulimet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper