Zaza: Juventus – Real Madrid, ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Zaza: Juventus – Real Madrid, ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:00, 19 May 2017
Simone Zaza ka parashikuar finalen e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit.

Simone Zaza beson se Juventus mund ta mposht Real Madridin në finalen e Ligës së Kampionëve.

Sulmuesi i Valencias është i sigurt se ish skuadra e tij mund t’i fitojë tre titujt kryesorë gjatë këtij stinori.

“Juventus ka të gjitha forcat e nevojshme për t’i fituar të gjitha, përfshirë finalen e Ligës së Kampionëve”, deklaroi Zaza për “Sky Sport”, përcjell “lajmi.net”.

“E njoh shumë mirë trajnerin Allegri, është shumë i mirë”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Simone Zaza

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3