Zanfina e bën ‘nxehtë’ me këtë imazh – Lajmi.net
Zanfina e bën ‘nxehtë’ me këtë imazh
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:05, 14 November 2017
Këngëtarja Zanfina Ismaili kohën e fundit ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën u shfaq shumë provokuese, shkruan lajmi.net.

Ajo kishe veshur një të ashtuquajtur bodysuit, i cili shfaqte këmbët seksi të këngëtares dhe gjoksin bombastik, po ashtu stilin e flokëve e kishte më ndryshe prej tani.

Fotografia është shkrepur vite më parë, por duket se Zanfinës i pëlqen shumë dhe ka vendosur ta postojë në rrjete sociale.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Zanfina është “S’je ai mo”, e publikuar në maj të këtij viti. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO