Zaimina Vasjari ekspozon vilën luksoze, këto janë imazhet më të bukura me vajzën – Lajmi.net
Zaimina Vasjari ekspozon vilën luksoze, këto janë imazhet më të bukura me vajzën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:01, 9 August 2018
Bukuroshja shqiptare pas lindjes ka filluar t'i tregoj linjat trupore atraktive.

Fjala është për këngëtaren e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari e cila në janar të këtij viti është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi net.

Pak muaj pas lindjes ajo ka arritur t’i rikthej format trupore të cilat tashmë vazhdon t’i ekspozojë në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Për të gjithë ndjekësit e saj ka ndarë dy imazhe nga shtëpia luksoze, e cila gjendet në pishinë së bashku me vajzën, Khloe.

“Mami, Khloe”, është përshkrimi që ia ka vënë fotove.

Këngëtarja Vasjari tash e një kohë ka lënë anash muzikën por që biznesi i saj po ecën tejet mirë. /Lajmi.net/

Mommy & Khloe 🦄🦄 #unicornfamily

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO