Ylli ka dy fjalë për Dafina Zeqirin (Video) – Lajmi.net
Ylli ka dy fjalë për Dafina Zeqirin (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:25, 19 June 2017
Këngëtari Yll Limani ka qenë i ftuar në rubrikën 'Kë zgjedh' të emisionit Mirage, këtë të premte.

Ylli ishte vënë përball zgjedhjeve të emrave të njohur të estradës, gjë që në disa raste e konsideroi të vështirë.

Në mesin e artistëve, ai kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Era Istrefit dhe Dafina Zeqirit.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni se çfarë thotë Ylli për Dafinën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO