Ylli i madh e konfirmon se po vjen për ndeshjen me Islandën (FOTO) – Lajmi.net
Ylli i madh e konfirmon se po vjen për ndeshjen me Islandën (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:01, 17 March 2017
Bersant Celina rikthehet në Kombëtaren e Kosovës.

Ylli i Twentes është ftuar për ndeshjen kualifikuese të 24 marsit që Kosova në Shkodër e zhvillon ndaj Islandës.

Ai në Facebook me anë të një fotografie, ka konfirmuar prezencën në grumbullimin e radhës së Kosovës

Celina për shkaqe personale kishte munguar në ndeshjen e fundit të Kosovës ndaj Turqisë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy