Yjet që mund të largohen nga PSG para ndeshjes me Realin – Lajmi.net
Yjet që mund të largohen nga PSG para ndeshjes me Realin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:33, 29 December 2017
Na kanë mbetur edhe dy ditë deri në kalimin e vitit 2018.

2018 do të sjellë emocione të mëdha në futboll, me vet faktin e organizimit të Kampionati Botëror.

Por, para se të vijë koha për Kupën e Botës, Real Madrid dhe PSG duhet t’’i bëjnë llogaritë në Ligën e Kampionëve.

Në muajin shkurt, këto dy skuadra do të takohen në kuadër të 1/16 të garës elitare evropiane.

E deri te kjo ndeshje, te skuadra e PSG mund të ketë shumë ndryshime. Janë disa lojtarë që janë pjesë e spekulimeve për t’u larguar gjatë afatit kalimtar, përfshirë edhe Angel Di Marian.

‘Marca’ ka bërë një shkrim me emrat e përfolur për t’u larguar, siç janë Di Maria, Pastore, Lucas Moura, Ben Arfa e Julian Draxler./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO