Yjet e Barcelonës zgjedhin zëvendësuesin e Enrique (FOTO) – Lajmi.net
Yjet e Barcelonës zgjedhin zëvendësuesin e Enrique (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 21:16, 17 March 2017
Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta, dhe bashkëlojtarët e tij, Ivan Rakitic dhe Gerard Pique, kanë gjetur zëvendësuesin e Luis Enrique.

Këta yje të Barcelonës, kanë dhënë mbështetjen e tyre që Juan Carlos Unzue të merr drejtimin e skuadrës, pas largimit të Luis Enrique në fund të sezonit.

Unzue në karrierën e tij ka qenë portier i Barcelonës, ndërsa në vitin 20174 iu bashkua Luis Enrique si asistent.

Luis Enrique në fund të sezonit do të largohet nga Barcelona./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3