Yerry Mina zbulon synimet e tij te Barcelona – Lajmi.net
Yerry Mina zbulon synimet e tij te Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:11, 13 January 2018
Yerry Mina prezantohet sot te skuadra e Barcelonës.

Yerry Mina ka synime të mëdha te skuadra e Barcelonës.

“Është moment i papërshkrueshëm, krenar për shansin që më është dhënë të jem këtu me yje të futbollit botëror”, u shpreh Mina.

“Shpresoj të mësoj sa më shumë nga Messi, Piqué, Umtiti, Masche, të gjithë. Shpresoj të kontribuoj në skuadër dhe të fitoj trofe, që është më e rëndësishmja”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Yerry Mina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master