Xherdan Shaqiri dështon nga penalltia – Lajmi.net
Xherdan Shaqiri dështon nga penalltia
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:26, 13 May 2018
Xherdan Shaqiri ka lëshuar mundësi të artë shënimi në ndeshjen mes Swansea dhe Stoke City.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, ka dështuar të shënoi nga pika e penalltisë.

Shaqiri, nuk arriti që në minutën e 54’ të ndeshjes të shënoi për 1:3.

Penalltinë e Shaqirit mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Xherdan Shaqiri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3