Xhensila tregon se kush pagoi më shumë për dasmën e saj dhe të Besit – Lajmi.net
Xhensila tregon se kush pagoi më shumë për dasmën e saj dhe të Besit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:09, 14 November 2017
Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ishte njëra ndër më të komentuarat në media.

Lidhja e tyre disa vjeçare gjithashtu ka qenë në fokus të veçantë por pa asnjë skandal deri më sot, shkruan lajmi.net

Prandaj Besi dhe Xhensial janë shembulli që duhet marrë shembull nga shumë çifte të reja. Ata sot po e jetojnë një jetë të lumtur pranë njëri-tjetrit si burrë e grua por në intervistën e parë si e martuar ajo nuk ka pasur se si të mos flas sërish për natëm e saj më të rëndësishme e që është cilësuar si dasma e vitit.

E duke qenë se është kështu të gjithëve u intereson ta dinë se kush nga ta pagoi më shumë për këtë dasmë madhështore. Për ta kuptuar ndiqeni intervistën nga minuta e 3:20./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball