Xhensila me shumë stil dhe elegancë në imazhet e fundit – Lajmi.net
Xhensila me shumë stil dhe elegancë në imazhet e fundit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:25, 10 October 2017
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj pas martesës ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja në rrjete sociale.

Në fotografitë e fundit ajo vjen e veshur me një kostum blu, në të cilin duket një zonjë e vërtetë, shkruan lajmi.net.

Ato fotografi të cilat këngëtarja i shpërndau në rrjete sociale, morën komente dhe pëlqime pa mbarim.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Xhensila është ‘Si të jem mirë’, të cilën e solli në bashkëpunim me Irkenc Hykën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO