Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini – Lajmi.net
Xhensila dhe Besi nisin mëngjesin me këtë pamje nga Santorini
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:41, 13 February 2018
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit.

Dyshja kanë lënë pas angazhimet në profesionet e tyre për të pushuar disa ditë, shkruan lajmi.net.

Ata kanë udhëtuar drejt Greqisë, ndërsa nga atje Xhensila ka publikuar pamje përrallore nga Santorini.

Nga hoteli ku po qëndrojnë, këngëtarja ka postuar një imazh këtë mëngjes me të cilin tregoi se me çfarë pamje po shijojnë mëngjesin çifti.

Në një kënd fotografia ka kapur edhe Besin, por ajo që shihet është fakti që po kënaqeshin në atë ambient. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO