Xhemajli zgjedh klubin deri më 2020 – Lajmi.net
Xhemajli zgjedh klubin deri më 2020
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:30, 9 February 2018
Blerim Xhemajli ka thënë se është i gatshëm të mbetet te klubi italian, deri në skadim të kontratës në vitin 2020.

Blerim Xhemajli ndihet i lumtur te skuadra e Bolognës.

Mesfushori shqiptar ka thënë se është i gatshëm të mbetet te klubi italian, deri në skadim të kontratës në vitin 2020.

Xhemajli ndihet i lumtur te ekipi nga Serie A dhe aty e sheh të ardhmen e tij. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Blerim Xhemajli, Bologna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble