‘Xhbanja’ shfaqet atraktive nga pushimet (Foto) – Lajmi.net
‘Xhbanja’ shfaqet atraktive nga pushimet (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:58, 17 July 2017
Aktorja e njohur e serialit vendor ‘O sa mirë’, Arjola Demiri ka filluar pushimet verore.

Së fundi, ajo ka shpërndarë një imazh në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Me këtë foto, ajo shkroi edhe një mesazh domethënës për sekretin e suksesit, të cilin duket se aktorja e ka praktikuar për vete.

“Vendosne zemrën, mendjen dhe shpirtin tuaj edhe nnë veprimet tuaja të vogla. Ky është sekreti i suksesit. “ shkruan Arjola. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Xhbanja në pushime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool