‘Xhbanja’ bukurinë e ka trashëguar nga nëna e saj, shikoni sa shumë i ngjan (Foto) – Lajmi.net
‘Xhbanja’ bukurinë e ka trashëguar nga nëna e saj, shikoni sa shumë i ngjan (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:35, 18 June 2017
Aktorja Arjola Demiri e njohur nga roli i saj te seriali 'O sa mirë' si 'Xhbanja' ka marrë tashmë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo është njëra ndër personazhet më të pëlqyera brenda serialit, shkruan lajmi.net

Por Xhbanja në jetën reale dallon shumë nga ajo profesionale, një femër seksi e matur dhe shumë tërheqëse.

Aktorja është tashmë një nënë beqare e cila pranë vetes ka fëmijët që ia kanë ndryshuar komlet jetën.

Në vazhdim ju njohim edhe me nënën e saj prej të cilës ajo e ka trashëguar bukurinë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Xhbanja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool