Xhamajkani ju fton ta dëgjoni këngën ‘Andërr’ nga Genci dhe Lyricalson – Lajmi.net
Xhamajkani ju fton ta dëgjoni këngën ‘Andërr’ nga Genci dhe Lyricalson
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:43, 17 May 2018
Para tri ditësh Genc Prelvukaj dhe Lyricalson e kanë publikuar këngën e tyre të re.

Menjëherë pasi doli në kanalin zyrtar në Youtube ‘Andërr’ ka arritur të klikohet nga publiku, por jo vetëm ai shqiptar, shkruan lajmi.net

Edhe një xhamajkani i ka pëlqyer kjo këngë andaj nëpërmjet një videoje të realizuar i ka ftuar të gjithë që ta dëgjojnë. Ai thotë se kënga ‘Andërr’ është e mrekullueshme.

Videon në fjalë ishte Genc Prelvukaj ai i cili e ndau me ndjekësit në Intagram.

‘Andërr’ vjen pas dy bashkëpunimeve që ai pati me Eni Koçin, të dashurën e tij për të cilën nuk pranoi të flas asnjëherë në publik./Lajmi.net/

Anderr ne Jamaica 🌴 P.S. Linku i kanges ne bio

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO