‘Xhakarta’ feston ditëlindjen! Kaq joshëse shfaqet sonte – Lajmi.net
‘Xhakarta’ feston ditëlindjen! Kaq joshëse shfaqet sonte
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:46, 13 June 2018
Arta Elezaj apo siç njihet për publikun "Xhakarta" në serialin vendor "O sa mirë", është femra më e komentuar në rrjete sociale.

Ajo sot ka ditëlindjen me ç’rast është shfaqur me disa mike duke festuar ditën më të rëndësishme të saj, shkruan lajmi net.

E ajo çka tërheq vëmendje nuk ka dyshim se është pamja dhe fiziku mëse në formë i modeles nga Klina, që nuk heziton ta shfaq edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Për ditëlindje ajo ka vendosur të vesh një fustan transparet, ku vë në pah gjoksin e madh.

Theksojmë se, ajo gjithmonë rrëmben vëmendjen me publikimet e imazheve në rrjetin social Instagram, ku ka një numër të madh të ndjekësve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO