Xhaka sfidon super yjet e Guardiolës – Lajmi.net
Xhaka sfidon super yjet e Guardiolës
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:22, 13 February 2018
Taulant Xhaka me Baselin ndeshet sonte me Manchester Cityn në Ligën e Kampionëve.

Basel dhe Man City ndeshen sonte në duelin e tyre të parë në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve.

Mediat angleze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Basel: Vaclík; Lacroix, Suchý, Balanta; Lang, Frei (Zuffi), Xhaka, Petretta; Elyounoussi, Van Wolfswinkel, Oberlin.

Man City: Ederson; Walker, Otamendi, Laporte, Zinchenko; Fernandinho, Bernardo Silva, David Silva, De Bruyne, Sterling; Agüero.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO