“Xhaka është humbja më e madhe e 35 milionë funteve në histori të futbollit” – Lajmi.net
“Xhaka është humbja më e madhe e 35 milionë funteve në histori të futbollit”
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:38, 10 February 2018
Piers Morgan nuk e ka kursyer Granit Xhakën nga kritikat gjatë ndeshjes me Tottenham Hotspur.

Gazetari dhe tifozi i Arsenalit, Piers Morgan ka kritikuar ashpër Granit Xhakën gjatë ndeshjes kundër Tottenham Hotspur.

“Gunners” dhe Xhaka zhvilluan një lojë të zbehtë në humbjen 1:0 nga rivali i qytetit.

Dhe, Morgan nuk e ka kursyer Xhakën nga kritikat, përcjell “lajmi.net”.

“Xhaka duhet të jetë humbja më e madhe e 35 milionë funteve në histori të futbollit”, shkroi Morgan në Twitter. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO