Woww! ‘Çënari’ dhe Almeda përshëndesin shqiptarët me këngën ‘BonBon’ (Foto) – Lajmi.net
Woww! ‘Çënari’ dhe Almeda përshëndesin shqiptarët me këngën ‘BonBon’ (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:16, 20 March 2017
Çifti më i përfolur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë befasuar publikun shqiptar me këtë veprim.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Almeda ka postuar një insta-story në të cilën shihet bashkë me Çënarin duke kënduar ‘Bonbon-in’ e Erës, shkruan lajmi.net.

Almeda bashkë me Çënarin dukeshin në humor të mirë dhe po kënaqeshin me këngën e Erës.

Bukuroshja shqiptare ka etiketuar Erën dhe ka shtuar mbishkrimin “Kjo shkon për ty Shqipëri”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çënari- Almeda -Bonbon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals