Wilshere e vazhdon karrierën në Serie A – Lajmi.net
Wilshere e vazhdon karrierën në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:31, 13 March 2018
Sipas mediave italiane, Wilshere kërkohet nga Juventusi dhe Milani.

Futbollisti i Arsenalit, Jack Wilshere, do ta vazhdojë karrierën në Itali.

Lojtari ka dy oferta në tryezë, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave italiane, Wilshere kërkohet nga Juventusi dhe Milani.

Ai nuk do të vazhdojë kontratën me Arsenalin sepse klubi nuk ia ka ofruar pagën që lojtari kërkonte. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Jack Wilshire

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble