Willian shënon super-gol, Chelsea në epërsi (VIDEO) – Lajmi.net
Willian shënon super-gol, Chelsea në epërsi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:15, 18 March 2017
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Stoke City, me golin e bukur të shënuar nga Willian.


Willian Goal HD – Stoke City 0-1 Chelsea – 18… by FootballLiveGoals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Chelsea, Willian

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3