Wilder paralajmëron Joshuan: Jam njeriu më i rrezikshëm në botë – Lajmi.net
Wilder paralajmëron Joshuan: Jam njeriu më i rrezikshëm në botë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:31, 4 March 2018
"Unë jam njeriu më i rrezikshëm në botë, njeriu më i keq në planet dhe këtë e kam dëshmuar sonte”.

Doentay Wilder është gati për meçin ndaj Anthony Joshuas.

Ai theksoi që është i gatshëm që nga tani, përcjellë “Lajmi.net”.

“Jam i gatshëm që tani. Gjithmonë kam thënë se e dëshiroj unifikimin (e titujve). Unë jam njeriu më i rrezikshëm në botë, njeriu më i keq në planet dhe këtë e kam dëshmuar sonte”.

“Sonte e kam konfirmuar këtë dhe shumë shpejt do të jetë vetëm një emër dhe ai do të jetë Deontay Wilder”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO