WhatsApp bie nga funksioni, çfarë po ndodh?! – Lajmi.net
WhatsApp bie nga funksioni, çfarë po ndodh?!
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:16, 30 November 2017
Aplikacioni më i popullarizuar për shkëmbimin e mesazheve, WhatsApp ka rënë nga funksioni.

Në rrjetin social “Twitter” përdoruesit janë ankuar në lidhje me problemet e WhatsApp dhe shihet se problemi është global, transmeton lajmi.net

Ende nuk dihet për shkaqet pse WhatsApp ka rënë nga funksioni, por kjo është duke zgjatur tash e disa minuta.

Presim që WhatsApp të njoftoj përdoruesit e vet në lidhje me këtë rënie./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: WhatsApp

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2