West Ham dhe Man Utd ndahen baras – Lajmi.net
West Ham dhe Man Utd ndahen baras
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:37, 10 May 2018
Ka përfunduar barazim përplasja e xhiros së 37-të mes West Ham United dhe Manchester United.

Ndeshja e zhvilluar në ‘Olympic Stadium’ ka përfunduar barazim 0-0.

Jose Mourinho në këtë ndeshje bëri nëntë ndryshime në formacion, me Pogban, De Gea dhe Sanchez nga formacioni i parë.

Pas këtij barazimi, West Ham United renditet në vendin e 15 me 39 pikë, ndërsa Manchester United me 78 pikë një vendin e dytë.

Në xhiron e fundit, ‘Djajtë e Kuq’ në ‘Old Trafford’ e presin Watfordin, ndërsa West Ham pret Evertonin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO