Wenger: Pas këtij takimi do të vendos nëse do të largohem nga Arsenal (FOTO) – Lajmi.net
Wenger: Pas këtij takimi do të vendos nëse do të largohem nga Arsenal (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:17, 19 May 2017
Lajm i rëndësishëm nga Arsene Wenger.

Arsene Wenger ka konfirmuar se e ardhmja e tij do të vendoset pas finales në FA Cup kundër Chelseas.

Francezi ka caktuar një takim me krerët e klubit për të vendosur nëse do të mbetet ose largohet nga Emirates Stadium.

“Gjëja më e rëndësishme është që të fokusohemi për ndeshjen e fundit të Premierligës. Gjërat tjera kanë më pak rëndësi. Unë jam këtu për t’i shërbyer skuadrës dhe mënyra më e mirë është duke fituar ndeshjen e fundit”, u shpreh Wenger.

“Mendoj se pas ndeshjes finale të FA Cup çdo gjë do të finalizohet”, u shpreh ai.

Kujtojmë se finalja e FA Cup ndërmjet Arsenalit dhe Chelseat do të zhvillohet me 27 maj në Wembley të Londrës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Arsenal, Arsene Wenger

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush