Wenger i thotë ‘PO’ Bayern Munichut – Lajmi.net
Wenger i thotë ‘PO’ Bayern Munichut
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 12:09, 27 November 2018
Arsene Wenger e dëshiron postin e trajnerit te Bayern Munich.

Arsene Wenger po rikthehet në futboll, andaj po shpreson që të ulet në stolin e Bayern Munich.

Trajneri francez u largua në verë nga Arsenali pas 22 vitesh, andaj ai kërkon të rikthehet në zejen e trajnerit para afatit të janarit, përcjell “lajmi.net”.

Wenger është në radarin e Bayern Munich, andaj me gjasë Niko Kovac do të shkarkohet me fillim të muajit të ardhshëm.

Bavarezët janë në vendin e pestë në Bundesligë, nëntë pikë pas Dortmundit që është lider, andaj kërkojnë që Wenger t’i udhëheqë në pjesën tjetër të mbetur të sezonit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO