Wenger e përfundon me fitore epokën e tij te Arsenali, Liverpooli demolon Brightonin – Lajmi.net
Wenger e përfundon me fitore epokën e tij te Arsenali, Liverpooli demolon Brightonin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:49, 13 May 2018
Arsenal dhe Liverpool e kanë mbyllur me fitore sezonin 2017/2018 në Premierligë.

‘Gunners’ kanë arritur të mposhtin 0-1 në udhëtim Huddersfieldin, për të fituar ndeshjen e fundit të drejtuar nga trajneri Arsene Wenger.

Ishte Aubameyang realizator i vetëm i kësaj sfide.

Në anën tjetër, Liverpool me lehtësi ka mposhtur 4:0 Brightonin.

Salah, Lovren, Solanke dhe Robertson, shënuan për fitoren e Liverpoolit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Brighton, Liverpool, Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush