Wenger e jep lajmin e keq për Sanchezin – Lajmi.net
Wenger e jep lajmin e keq për Sanchezin
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 12:49, 11 August 2017
Alexis Sanchez nuk dëshiron ta vazhdojë kontratën në Arsenal.

Arsene Wenger ka një lajm të keq për tifozët e Arsenalit.

Menaxheri francez ka pranuar se ka telashe ta bind sulmuesin Alexis Sanchez të nënshkruajë kontratë të re me klubin londinez, pasi ajo e tanishmja është e vlefshme deri në verën e vitit 2018.

“Është e vështirë, ai ka edhe një vit kontratë”, deklaroi Wenger. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO