Wenger: E di të ardhmen time, dhe ju do ta mësoni shumë shpejtë – Lajmi.net
Wenger: E di të ardhmen time, dhe ju do ta mësoni shumë shpejtë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:22, 18 March 2017
Arsene Wenger ka folur për të ardhmen e tij te Arsenalit, pas humbjes 3:1 nga WBA.

WBA në ndeshjen hapëse të kësaj xhiroje në Premierligë, mposhti 3:1 Arsenalin.

Edhe në këtë ndeshje, tifozët e Arsenalit ishin me pankarta ku kërkonin largimin e Wengerit.

E ky i fundit, menjëherë pas ndeshjes ka thënë se e di se cila do të jetë e ardhmja e tij, dhe se do ta bëjë të ditur për të gjithë shumë shpejtë.

“E di se cila do të jetë e ardhmja ime dhe ju do ta mësoni shumë shpejtë. Do ta shihni”, ka deklaruar Wenger./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Arsenal, Arsene Wenger, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble