Wenger befason tifozët me lajmin për Ozilin – Lajmi.net
Wenger befason tifozët me lajmin për Ozilin
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:55, 13 January 2018
Mesut Ozil mund të mbetet në Arsenal, sipas menaxherit Arsene Wenger.

Arsene Wenger ka bërë të ditur se Mesut Ozil mund të mbetet në Arsenal.

Mesfushori gjerman ka hyrë në muajt e fundit të kontratës së tij me “Gunners”.

Por, strategu i ekipit ka theksuar se Ozil ka ende shanse të mbetet në Arsenal.

“Unë shpresoj dhe besoj se ka ende shanse për qëndrimin e tij në Arsenal”, deklaroi Wenger. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arsenal, Arsene Wenger, Mesut Ozil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion