WBA – Arsenal, rezultat shokues (VIDEO) – Lajmi.net
WBA – Arsenal, rezultat shokues (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:05, 18 March 2017
Craig Dawson ka realizuar edhe golin e tij të dytë për epërsinë e WBA ndaj Arsenalit me rezultat 3:1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Arsenal, Craig Dawson, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals