Watford – Liverpool, rezultat shokues me gol në minutat shtesë (VIDEO) – Lajmi.net
Watford – Liverpool, rezultat shokues me gol në minutat shtesë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:26, 12 August 2017
Sadio Mane, Firmino nga penalltia dhe Mohamed Salah shënuan golat për Liverpoolin në barazimin 3:3 si mysafir i Watfordit në duelin e xhiros së parë të Premierligës. Miguel Britos barazoi për vendasit në minutat e fundit të kohës shtesë.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool