VV reagon ashpër pas zvogëlimit të diferencës në Prishtinë – Lajmi.net
VV reagon ashpër pas zvogëlimit të diferencës në Prishtinë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëZgjedhjet Lokale 2017 19:39, 20 November 2017
Deputeti i VV-së, Dardan Sejdiu në facebook ka reaguar ashpër pas gabimeve që KQZ-ja i bëri në numërim, e që pas kësaj u ngushtuar diferenca ndërmjet Abrashit dhe Ahmetit.

Në facebook, Sejdiu po thotë se Prishtina nuk fitohet me dallavere.

“Tash e kuptova pse LDK e ka dërgu Sami Hamitin ne KQZ.Me dallavere nuk fitohet Prishtina. Prishtina ka vendosur me zemër.”, ka shkruar Sejdiu.

Aktualisht dallimi në vota është vetëm 237, kurse mbi 1 mijë e 800 të tilla janë vota me postë që nuk janë numëruar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dardan Sejdiu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy