Vuçiq tregon se si luante dikur shah me shqiptarët – Lajmi.net
Vuçiq tregon se si luante dikur shah me shqiptarët
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 22:51, 15 May 2018
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se dikur luante shah vazhdimisht me shqiptarët.

Duke folur për Klan Kosovën, ai deklaroi se kundërshtarët më të fortë në shah i kishte shqiptarët.

“Gjatë shërbimit ushtarak, duke kërkuar kundërshtarë në shah, gjithmonë kam hasur në shqiptarë që kanë qenë të vetëmësuar apo kanë luajtur me të vjetrit, që luajnë shah, dhe ata kanë qenë gjithmonë kundërshtarët më të fuqishëm”, ka deklaruar Vuçiq.

“Këtë e kujtoj gjithmonë”, është shprehur ai.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy