Vuan City, por fiton (VIDEO) – Lajmi.net
Vuan City, por fiton (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:22, 12 August 2017
Manchester City e ka nisur me fitore sezonin në Premierligë.

Skuadra e Pep Guardiolas, me shumë vështirësi arriti ta mposht 0-2 Brightonin në udhëtim.

Aguero në minutën e 70’të dhe Dunk me një autogol, realizuan në fitoren e Cityt.

Në xhiron e ardhshme, City në shtëpi pret Evertonin./Lajmi.net/


Sergio Aguero Goal HD – Brighton & Hove Albion… by soccerhub3651


Lewis Dunk Own Goal HD – Brighton & Hove Albion… by smoki-bobi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush