Vranë foshnjën 5 muajshe, arrestohen adoleshentët – Lajmi.net
Vranë foshnjën 5 muajshe, arrestohen adoleshentët
Autori: Lajmi.net BotaLajme 16:06, 13 February 2018
Dy adoleshentë janë vënë në pranga, pasi akuzohen për vrasjen e një foshnje 6- muajshe.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Peartree, Britani, Dy të rinjtë e arrestuar janë të moshës 16 vjeç dhe 18 vjeç.

Zyrtarët kanë kryer hetime në të gjithë zonën, pranë shtëpisë ku fëmija u gjet. Një zëdhënës i “Hampshire Constabulary” tha: ‘Fëmija u dërgua në Spitalin e Përgjithshëm të Southampton, por nuk mundi dot të shpëtonte. Policia vazhdon ende hetimet për të zbardhur arsyet që i çuan të rinjtë të vrasin një foshnje./tvklan.al

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO