VOTONI NË ANKETË: Cilin nga rrjetet sociale e përdorni më së shumti? – Lajmi.net
VOTONI NË ANKETË: Cilin nga rrjetet sociale e përdorni më së shumti?
Autori: Lajmi.net Auto & TekFunRrjetet SocialeTeknologji 19:18, 19 December 2016
Rrjetet sociale janë shëndrruar një botë në vete. Çdo ditë, miliona njerëz postojnë, shkëmbejnë mendime, njoftohen dhe krijojnë kontakte mes vete, nepërmjet rrjeteve sociale.

Edhe shoqëria jonë, si e gjithë bota është në botën virtuale të rrjeteve sociale, ndërsa për juve kemi bërë një anketë, për të parë se cilin nga rrjetet sociale e përdorim ne më shumë./Lajmi.net/

Votoni në këtë anketë:

 

Fjalët kyçe: anketë, Rrjetet sociale

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool