Voskopojë, gjendet një predhë e Luftës Dytë Botërore – Lajmi.net
Voskopojë, gjendet një predhë e Luftës Dytë Botërore
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 15:53, 13 March 2018
Një predhë që dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore është zbuluar gjatë punimeve të rrugës në Voskopojë.

Predha është e përmasave të mëdha dhe ka shkaktuar panik tek banorët e zonës. Predha u zbulua gjatë punimeve të rrugës që të çon drejt Kampit.

Në vendin e ngjarjes ka arritur policia, e cila ka rrethuar zonën me shiritin e sigurisë dhe po kryen procedurat e mëtejshme./Ora News

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels