Vogëlushi shqiptar maskot te Hamburgu, bën shqiponjën (FOTO) – Lajmi.net
Vogëlushi shqiptar maskot te Hamburgu, bën shqiponjën (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 23:47, 12 March 2017
Hamburgu shënoi fitore të rëndësishme në shtëpi në kuadër të Bundesligës, duke mposhtur 2:1 Borussia Monchengladbach.

Fatin për t’i shoqëruar lojtarët e Hamburgut gjatë daljes në fushë, e pati edhe një fëmijë shqiptar.

Vogëlushi shqiptar mori vëmendjen e medieve duke bërë shqiponjën me duar./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool